Kaubamärgid

Baxter of California

Baxter Finlay lõi aastal 1965 Beverly Hillsis maailma esimesed spetsiaalselt meestele mõeldud kehahooldustooted. Aastast 2000 on Jean-Pierre Mastey vorminud selle kaubamärgi tulevikku, pakkudes suurepäraste toodete valikut uue väljanägemisega, kus kõigile nahatüüpidele sobivaid koostiseid on veelgi edasi arendatud.

Dovo

Dovo alustas raseerijate valmistamist 20. sajandi päris alguses. Oma suurte kogemuste, traditsiooniliste töövõtete ja väga kvaliteetsete materjalide tõttu ületavad Saksamaalt Solingenist pärit ettevõte raseerimistooted jätkuvalt kõiki kasutajate ootusi. Dovo eriline spetsialiteet on habemenoad, mille kvaliteedi poolest on ettevõtte tuntud üle maailma.

Dr. Dittmar

Saksamaalt pärit Dr. Dittmari tootevalikus on traditsioonilised, stiilsed ja kõrge kvaliteediga kehahooldustooted meestele. Lisaks erinevatele habeme ja vuntside jaoks mõeldud tipptasemel kammidele ja harjadele on Dr. Dittmari kuulsaim toode ilmselt tänaseni salajase Ungari retsepti järgi valmistatav vuntsivaha, millega olla oma ikoonilisi vuntse taltsutanud juba kunstnik Salvado Dali.

D.R. Harris

D.R. Harris & CO. LTD on üks Londoni vanemaid apteeke, mis on asunud St Jamesi tänaval üle 200 aasta. See pereäri varustab oma toodetega ka Walesi printsi, olles saanud kuninglikku perekonda teenindava tunnustuse ehk Royal Warranti. Nad on üle maailma tuntud oma toodete kõrge kvaliteedi poolest ning enamik nende tooteid on tänaseni valmistatud traditsioonilistel meetoditel ja käsitsi ning pakitud nende enda ruumides Londonis kohapeal. Meie poes on lai valik D.R. Harrise raseerimisseepe ja -kreeme.

Merkur

Maailma tunnustatuimate traditsiooniliste raseerijate tootja Merkur võeti DOVO perekonda aastal 1996. DOVO on juba aastast 1906 valmistanud terariistu Solingeni traditsiooni järgi, mida hinnatakse ülikõrgelt kõikjal maailmas. Parimad materjalid ja Saksamaa käsitöömeistrite täpsus teevad igast Merkuri tootest investeeringu, mida on kogenud kasutajatel hea meel teha.

Mühle

1945. aastal loodud MÜHLE tegutseb Saksamaal Stützengrünis ning nende tooteid müüakse üle kogu maailma. Ettevõte asutati 1945. aastal ja juba kolmandat põlve juhib seda ettevõtte omanik ise. Ettevõtte edu taga on toodete tihe seos loodusega ja soov pakkuda kõige kõrgemat kvaliteeti. Tänu tuntud headuses Saksamaa inseneritööle ja täiuslikele disainidele on ettevõte saavutanud koha kõrgkvaliteediliste habemeajamisvahendite tootjate nimekirja tipus.

Parker

Parker Safety Razor on tegutsenud alates 1973. aastast, tootes uuendusliku disainiga klassikalisi raseerijaid. Tegemist on perefirmaga, mis müüb oma tooteid raseerimiskunstist huvitatutele üle kogu maailma. Parkeri tooted on kindlasti kõrgetasemeline valik raseerimisvahendite paremikus, sobides ideaalselt kas väärikaks kingituseks või mõnusaks isiklikuks kasutamiseks.

Proraso

Proraso on habemeajamisvaldkonna tippbränd Itaaliast Firenzest. Ettevõte pakub värskendavaid habemeajamistooteid juba kolmandat põlve, alates 1948. aastast. Kõikide nende aastate vältel on kvaliteetne eukalüptiõlil põhinev koostis jäänud perekonda ning seda saladust on hoolikalt pärandatud põlvest põlve.

Simpsons

Simposons valmistab juba aastast 1919 käsitöökvaliteedis ja käsitsi sorteeritud mägrakarvadest tehtud vahupintsleid, mida peetakse Briti parimateks. Täna valmivad ettevõte erineva tugevuse ja karvasordiga vahupintslid Mani saarel. Kõik Simpsonsi vahupintslid on valmistatud käsitsi ning et luua tõeliselt kõrgeima kvaliteediga vahupintsleid, on nende käepidemed sajandeid vana kombe kohaselt hoolikalt treitud ja harjased samuti käsitsi sõlmitud. Kuna tegu on käsitööga ja iga pintsel saab valmistamisel eraldi tähelepanu, võid Simpsonit ostes kindel olla, et päris sellist vahupintslit pole kellelgi teisel. Simpsonsi vahupintslid on ka ideaalsed kingitused mehele, kellele võib olla muidu keeruline väärikat kinki leida.

Tabac

Tabac on lõhn, mille lõi Maurer & Wirtz parfüümikoda. Ettevõte on olnud pühendunud kõrge kvaliteedi tagamisele alates oma loomisest aastal 1845, jätkates tänaseni ajatute lõhnade tootmist. Tabacile iseloomulik ja ajas muutumatuna püsinud lõhn on kasutusel nende erinevates toodetes alates seepidest kuni tualettveeni.

The Handmade Soap Company

The Handmade Soap Company asutati aastal 2010 Iirimaal Donagh Quigley ja Gemma McGowani poolt. Asjad on sellest ajast mõnevõrra muutunud, kui nad oma kodu köögis hommikutundideni looduslikke koostisosi kokku keetsid. Tänaseks on nende tooted tuntud üle maailma – alates Iirimaast kuni Brasiiliani. The Handmade Soap Company kasutab oma toodetes ainult looduslikke koostiosi.