Meist

Frederick on väike perefirma, mille loomise taga oli isiklik suur huvi klassikalise habemeajamise ja sellega seotud traditsioonide edasiandmise vastu. Lisaks sellele soov pakkuda endast hoolivatele Eesti meestele tõeliselt kvaliteetseid ja algusest peale vaid meestele mõeldud hooldustooteid, mille valik on Eestis seni olnud vägagi piiratud.

Vaata meie poes julgelt ringi, vii ennastki traditsioonilise habemeajamise lainele ning hoolda oma keha parimate võimalike meestele mõeldud vahenditega. Kui tekib küsimusi, võta meiega julgelt ühendust.

Ise e-poest kaupa ostes peame me oluliseks, et kaubad oleksid ilma tellimisajata koheselt Eestis laos olemas, ostuprotsess oleks lihtne ja läbipaistev ning transport toimuks võimalikult kiiresti. Just nendest kriteeriumitest lähtuvalt oleme ka oma e-poe üles ehitanud – kõik lehelt leitavad kaubad on meil laos olemas ja koheselt valmis postitamiseks. Meil on võimalik kauba eest tasuda lihtsalt kõigi tunnustatud maksemeetoditega ning tellida kaubad sobilikku pakiautomaati või kulleriga kohale. Kui Sul on soovitusi, kuidas saaksime veelgi meelepärasemaks ostukohaks muutuda, anna sellest meile julgelt märku.