Frederick.ee e-poe kasutustingimused

Üldtingimused

Frederick.ee e-poe (edaspidi müüja) tegevust korraldab Self Made Man OÜ (reg. nr. 12902794). Järgnevad tingimused kehtivad kõikidele frederick.ee e-poe kasutajatele (edaspidi ostja). E-poe kasutamisega kinnitab ostja, et on tingimustega tutvunud, nendega nõus ja võtab need täitmiseks.

Tingimustes sätestamata osas lähtuvad müüja ja ostja õigusaktidest tulenevatest nõuetest. Müüja jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi muuta. Muudatusi ei rakendata tagasiulatuvalt.

Kõik e-poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu (20%) . Toodete hinnad või kauba saadavus võivad muutuda ette teatamata.

Tellimuse vormistamine

Kõige mugavam on e-poest kaupa tellida, registreerides ennast e-poe kasutajaks. Nii saab “Minu konto” lehelt jooksvalt näha enda kohta käivat infot ja oma tellimuste värskeimat seisu. Pärast registreerumist on ostjal kehtiv kasutajanimi ja parool, mille abil alati e-poodi sisse logida ja hõlpsalt oste sooritada.

Ostmiseks tuleb frederick.ee e-poest välja valida sobivad tooted ning lisada need ostukorvi. Ostukorvis olevaid tooteid saab vaadata, ostukorvist eemaldada, koguseid muuta või tellimus vormistada, klikkides nupul „Vaata ostukorvi“. Olles valitud tooted ja kogused üle vaadanud, tuleks klikkida nupul “Mine kassasse”.

Kassa lehel tuleb ostjal täita nime, aadressi, e-posti ja telefoni väljad. Informatsiooni täpsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohaletoomine, mistõttu soovitame kontrollida, et kõik andmed oleksid korrektselt sisestatud. Kassa lehel on võimalik valida ka tarne ja arve jaoks erinevad aadressid.

Järgmisena valige kassa lehelt sobilik saatmis- ja makseviis, mille täpsemad kirjeldused on välja toodud allpool. Kui kõik andmed on kontrollitud, vajutage tellimuse kinnitamiseks nuppu “Esita tellimus”, mille järel suunatakse ostja vastavalt valitud maksemeetodile kauba eest maksma pangalingi kaudu või krediitkaardiga. Õnnestunud makse korral saadetakse tellimusse märgitud e-posti aadressile kinnitus eduka tellimuse kohta.

Müüja jätab endale õiguse loobuda tellitud kaupade müügist, kui toote hind või omadused ei vasta tõele inimliku eksituse või tehniliste probleemide tõttu süsteemis, tellitud kaup on laost otsa saanud või kui ostja ei vasta käesolevate e-poe kasutustingimuste nõuetele. Sellisel juhul võtab müüja ostjaga ühendust ja tagastab tasutud summa või pakub välja asendustoode.

Kui ostjal tekib toodete või tellimuse vormistamise kohta küsimusi, saab need esitada müüjale e-posti aadressil info@frederick.ee.

Maksemeetodid

Müüja kasutab maksete lihtsaks ja turvaliseks kogumiseks Maksekeskus AS makselahendust. Nii saab kauba eest tasuda mugavalt Swedbank, SEB, LHV, Nordea, Danske Banki ja Krediidipanga pangalinkidega ning MasterCardi või Visa krediitkaartidega. Maksete vastuvõtmisel on kasutatavaks valuutaks euro.

Pangalingiga makstes on automaatselt makse saajaks märgitud Maksekeskus AS või Self Made Man OÜ. Visa või MasterCard makse puhul ilmuvad ostja pangakonto väljavõttele Self Made Man OÜ rekvisiidid.

Kauba kohaletoomine

Kaupade transport toimub vastavalt ostja poolt kassa lehel tehtud valikule, kasutades kas Itella või Omniva transporditeenuseid. Kui tellimus on vormistatud tööpäeval enne kella 12.00, edastab müüja kauba transpordiettevõttele reeglina samal tööpäeval. Kui tellimus on vormistatud tööpäeval pärast kella 12 või puhkepäeval, paneb müüja kauba teele reeglina järgmisel tööpäeval.

Itella SmartPOSTi enam kui 60 pakiautomaati asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. SmartPOSTi pakiautomaadid on avatud nii kaua, kui on avatud kaubanduskeskus, kus pakiautomaat asub. Kui pakk on SmartPOSTi pakiautomaadis kohal, saadetakse ostja mobiiltelefonile kinnitav sõnum kapikoodiga, mille alusel saab paki automaadist kätte. SmartPOST hoiab pakki automaadis 7 kalendripäeva alates mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Kui ostja valib saatmisviisiks Itella SmartPOSTi, jõuab pakk mandri piires kohale postitamisele järgneval päeval. Saaremaal täidetakse automaate esmaspäevast reedeni ning Hiiumaal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel.

Itella SmartKULLERi teenusega on võimalik kaup tellida otse koju või tööle. Kuller toimetab paki kätte esmaspäevast laupäevani ostjale sobival ajavahemikul (9.00-17.00 või 17.00-21.00). Kui tellimus on e-poes esitatud tööpäeval enne kella 12, jõuab pakk kulleriga kohale järgmisel päeval (va pühapäev), pärast kella 12 tehtud tellimus võib jõuda kohale ülejärgmisel päeval. Ostjale saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-sõnumiga. Kuller helistab ostjale üle 15 minutit enne kohale jõudmist. Itella sõnul on paki kättetoimetamise täpsus SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki ostjale üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt ostja soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Väikesaartele (Ruhnu, Kihnu jne) kauba saatmiseks on hind kokkuleppel, sel juhul tuleks ostjal kirjutada e-kiri hinnapäringuga aadressile info@frederick.ee.

Omniva pakiautomaadid asuvad 31 Eesti suuremas asulas, kuhu saab pakile järele minna iga päev ja ööpäevaringselt. Pakiautomaadid asuvad käidavates kohtades õues ning on alati ligipääsetavad. Enne kella 12 tellitud kaubad paneb müüja teele samal päeval ning Omniva lubab sellised saadetised kohale toimetada juba järgmisel päeval kõikjale üle Eesti, ka saartele. 

Omniva kuller toob ostjale paki koju või tööle, toimetades saadetisi kõikidele aadressidele Eestis ilma geograafiliste piiranguteta. Kuller helistab saajale ette, et leppida kokku sobiv kättetoimetamise päev ning kellaaeg. Kui kulleril ei õnnestu ostjat tabada, teavitatakse teda SMS-i või e-kirjaga paki saabumisest postkontorisse. Lisaks jätab kuller ostjale postkasti paberteate. 

Transporditeenuste hinnad on toodud kassa lehel.

Talvisel ajal vedelikusisaldusega tooteid (kreeme, šampoone, palsameid jne) tellides soovitame kohaletoimetamiseks valida kullerteenuse või Itella SmartPOSTi pakiautomaadid, kuna need asuvad siseruumides ja nii ei saa tooted kahjustada.

Tasuta transport

Ostja jaoks on kauba kohaletoomine Eesti piires tasuta, kui tellimuse kogusumma on Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaatidesse kaupa tellides vähemalt 50 eurot. Kui tellida kaup endale Itella SmartEXPRESSi, Itella SmartKULLERi või Omniva kulleriga, on kauba kohaletoomine Eesti piires tasuta alates 75-eurosest tellimusest. Tasuta transport arvestatakse e-poes automaatselt, kui ülaltoodud miinimumsummad on täidetud.

14-päevane tagastusõigus ja tellimuse tühistamine

Juhul, kui ostja soovib tellimusest loobuda ja müüja ei ole tellimust jõudnud veel teele panna, on võimalik tellimus tühistada. Tellimuse tühistamiseks tuleb esimesel võimalusel vastavasisuline soov saata e-posti aadressil info@frederick.ee, tuues välja tellimuse numbri ja makserekvisiidid (oma nime ja arveldusarve numbri).

Ostetud kaup on ostjal võimalik 14 päeva jooksul kasutamata kujul tagastada ning kauba eest raha tagasi saada või see välja vahetada muu toote vastu, andes vastavast soovist tähtaja jooksul teada aadressil info@frederick.ee, tuues välja tellimuse kinnituse numbri ja makserekvisiidid (oma nime ja arveldusarve numbri). Tagastatavad tooted tuleb tagasi saata 30 päeva jooksul tagastamisest teatamisest ning tagastamisega seotud kulud kannab 10 euro ulatuses ostja. Raha kantakse tagastatud toote eest ostja arveldusarvele 30 päeva jooksul alates kauba tagasi laekumisest.

Tagastusõigus ei kohaldu, kui toode on kasutatud, see ei ole originaalpakendis või kui pakend on rikutud. Samuti ei kohaldu tagastusõigus suletud pakendis kaupadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui need on pärast kohale toimetamist avatud (kreemid jm hooldustooted). Sellistel juhtudel ei tagasta müüja ostjale kauba eest raha, ei võta toodet tagasi ja toimetab selle uuesti ostjale.

Kui toode tagastatakse, sest müüja on saatnud vale toote, siis kompenseerib müüja lisaks ostusummale ka kauba tagasisaatmisega seotud kulud 30 päeva jooksul arvates tagastamise soovi kohta teate saamisest.

Juhul, kui ostjani jõudnud toode on saanud transpordi käigus vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, on ostjal võimalik esitada pretensioon kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Pretensiooni esitamise õigus on ostjal kahe aasta jooksul kauba kättesaamisest ning müüja poole tuleb pretensiooniga pöörduda kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Müüja ei võta vastutust kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise või rikkumise tõttu.

Isikuandmete töötlus

Frederick.ee e-poest ostmine on turvaline. Müüja ei avalda kunagi ostjate isikuandmeid kõrvalistele isikutele ning kasutab neid ainult tellimuste täitmiseks ja oluliste toodete või teenuste uudiste edastamiseks, välja arvatud juhul, kui ostja on avaldanud soovi selliseid uudiseid mitte saada.

Küpsiste kasutamine

Frederick.ee kasutab oma veebilehel ajutisi küpsiseid, et tagada lehe tõrgeteta toimimine. Küpsised on väikesed failid, mis teisaldatakse kasutaja arvutisse ja mida veebiteenuse osutamisel kasutatakse sessioonide säilitamiseks. Nende eesmärk on mäletada ning abistada veebilehe kasutajat.

Küpsised sisaldavad informatsiooni, mis ei ole personaalselt identifitseeritav. Neid kasutatakse näiteks ostja määratud valikute salvestamiseks, statistika koostamiseks ning tuvastamaks, kuidas e-poe külastajad veebilehte kasutavad. See info võimaldab arendada veebikeskkonda veelgi kasutajasõbralikumaks ja esitada veebilehtedel külastajaspetsiilist infot. Kasutajad võivad oma veebilehitsejates keelata küpsiste vastuvõtmise, ent see võib põhjustada tõrkeid veebilehtede külastamisel.

LIITU UUDISKIRJAGA – saad järgmiselt ostult -10%

Liitu uudiskirjaga ja saad esimesena Frederickult kasulikke nõuandeid ja parimaid pakkumisi. Lisaks saadame sulle kirjaga sooduskoodi, millega saad järgmiselt ostult 10% allahindlust.
Eesnimi
Perekonnanimi
Sinu e-post
Frederick ei jaga kunagi sinu infot võõrastega

GET YOUR EMAIL UPDATES

We send out our lovely email newsletter with useful tips and techniques, recent articles and upcoming events. Thousands of readers have signed up already. Get a free WordPress eBook now.
Eesnimi
Perekonnanimi
Sinu e-post